parkováníwww.parkovanipraha.cz

Parkovací služba pro hotely             flag - stránky v češtině  flag - page in English  flag - italiano  flag - La Página Espanola  flag - Seiten in Deutsch  flag - stránky v ruštině 

BlueLine - řešení Vašeho problému

Podstatou této služby je nabídnout návštěvníkům Hlavního města Prahy komfortní ubytování jejich vozu na hlídaném parkovišti se zajištěním všech standardů v zajištění dopravy vozu či doprovodu klienta na parkoviště a odvozu na žádané místo.

Klient si může objednat službu předem, společně s ubytováním v hotelu, nebo bez rezervace u recepčního hotelu po příjezdu. Dle objednávky přijede pro vůz řidič, nebo bude pro klienta připraven osobní doprovod či doprovodné vozidlo, jenž jej dovede na hlídané parkoviště. Po vyřízení všech náležitostí bude klient odvezen dle vlastního přání ke stanici metra, do centra, na letiště či do hotelu.

Během sjednané doby ubytování vozu může klient kdykoliv vozidlo využívat - odjíždět a vracet se zpět. Samozřejmě i využívat po dohodě služeb doprovodu a odvozu. Po skončení služby může být dle dohody klient doprovázen na výjezd z města apod.

Dispečink služby BlueLine: tel.: +420 775 192 196 - nonstop

Ceník

V ceně prvních 24 hod. parkovného je zahrnuto parkovné, doprovod klienta či odvoz vozu na parkoviště, odvoz klienta na smluvené místo a po ukončení parkování přistavení vozu k hotelu nebo doprovod na parkoviště.

Sazba v
Prvních 24 hodin 800,- Kč
Každých dalších započatých 24 hod. 400,- Kč
Přistavení vozu k hotelu a jeho opětovný odvoz na hlídané parkoviště 500,- Kč
Čekání na zákazníka + 5,- Kč za min

 

A nakonec to nejlepší?

Veškeré naše služby poskytujeme NONSTOP - 24 hodin denně!

Home

O nás

BlueLine

Odlétáme

Parkoviště

Oni systém

On-line rezervace

Kde nás najdete?

Ke stažení

Reference

Kontakty


Partneři

odkaz Hotel U Zlatého Jelena

odkaz Pension Beetle***

odkaz Hotel Union Praha

ikona odkaz Hotel U dvou zlatých klíčů