firma D.A.N. Securitywww.parkovanipraha.cz

Nabízíme Vám naše služby               flag - stránky v češtině  flag - page in English  flag - italiano  flag - La Página Espanola  flag - Seiten in Deutsch  flag - stránky v ruštině 

D.A.N. Security - Daniel Hála

Naše motto: "Vysoká kvalita, spolehlivost, diskrétnost."

Služby hlídaného parkování provozujeme v Hlavním městě Praze nepřetržitě 24 hodin denně již jedenáctým rokem!

Firma D.A.N.Security – Daniel Hála byla založena v roce 1996. Prvotním cílem bylo poskytování služeb v oblasti ochrany majetku a osob. Zpočátku jsme se soustředili na zabezpečování provozu nočních podniků a na osobní ochranu klientů, kteří se dostali do existenčních problémů.

Naše první parkoviště jsme založili v polovině roku 1997. Zprvu pouze jako volný pracovní prostor pro pracovníky osobní ochrany mezi jejich jednotlivými zakázkami. Ale už v roce 1998 se provozování hlídaných parkovišť stalo jedním z hlavních zaměření firmy. Postupem doby jsme realizovali několik hlídaných parkovišť z nichž v současné době provozujeme dvě.

Praha 8, ulice Na Malém klínu - toto parkoviště jsme provozovali od roku 1997 do roku 2004. Pak jsme plochu uvolnili pro stavbu metra trasy 4CII.. Od 1.11.2007 jsme jej uvedli zpět do provozu. Podívejte se na mapu - zde.

Praha 5 – Zbraslav, ulice Ke Kamínce – toto parkoviště provozujeme nepřetržitě od roku 1999. Podívejte se na mapu - zde.

Od doby vzniku prvního parkoviště se snažíme poskytovat služby v nejvyšší možné kvalitě. Nelpíme na tom, aby naši strážní nosili stejnokroje, ale aby si v každé situaci věděli rady. Perfektní provádění služby (ostrahy), schopnost vyjít vždy zákazníkovi vstříc, diskrétnost, flexibilita. Uvážlivost a rychlost rozhodování v problematických situacích. To jsou vlastnosti, které od našich strážných vyžadujeme.

Snažíme se o minimální fluktuaci strážných. Jednak z důvodů investice v energii a financích na proškolení a výcvik, ale i pro stabilitu kvality poskytovaných služeb. Například na parkovišti na Praze 8 se prostřídalo celkem 6 strážných za 8 let non - stop provozu.

Důležitým momentem námi poskytovaných služeb je i pojištění svěřených vozidel. Ačkoli jde o značné náklady v řádech statisíců, nikdy jsme neuvažovali o zrušení této pro zákazníky tak důležité jistoty.

Vzhledem k diskrétnosti vůči klientům nemůžeme jmenovitě uvést žádné zákazníky jako reference. Avšak můžeme uvést údaj týkající se pojištění. Za deset let provozu hlídaných parkovišť jsme měli pouze šest pojistných událostí. Všechny byli způsobené jedním strážným psem (uhynul loni) při snaze zabít pod vozem skrývající se kočku. Všechny škody byly plně uhrazeny pojišťovnou.

Věříme, že i Vás naše služby více než uspokojí.

A nakonec to nejlepší!

Veškeré naše služby poskytujeme NONSTOP - 24 hodin denně!

Home

O nás

BlueLine

Odlétáme

Parkoviště

Oni systém

On-line rezervace

Ke stažení

Kde nás najdete?

Reference

Kontakty


Partneři

odkaz Hotel U Zlatého Jelena

odkaz Pension Beetle***

odkaz Hotel Union Praha

ikona odkaz Hotel U dvou zlatých klíčů