obsah obrázkuparkovanipraha.cz

Nabízíme Vám naše služby                   flag - italiano       

Hlídaná parkování

pro obyvatele a návštěvníky pražských sídlišť Praha 8 oblast Ládví a Praha 5 oblast Zbraslav.

Odlétáme

služba pro klienty, kteří mají potřebu zaparkovat v hlavním městě a dále cestovat letadlem. Naší službou je komfortní ubytování jejich vozu na hlídaném parkovišti se zajištěním odvozu na letiště a zpět.

BlueLine

služba určená návštěvníkům Hlavniho města Prahy, kteří se zde ubytují v hotelovém zařízení. Naší službou je komfortní ubytování jejich vozu na hlídaném parkovišti se zajištěním všech standardů v zajištění odvozu jejich vozidla nebo doprovodu klienta na parkoviště a poté jeho odvozu na jím žádané místo.

systém ONI

služba je určena klientům, kteří mají zájem na komplexním zabezpečení a střežení vozidla i mimo hlídané parkoviště. Jsme obchodním partnerem systému ONI, který svým zákazníkům nabízí střežení vozidla za pomoci modulu GPS a sítě GSM/GPRS.

Dodatečné služby k parkování

tyto služby jsou určeny všem našim klientům. Účelem těchto služeb (mytí, startování) je zvýšení kvality a komfortu našich výše uvedených služeb, stejně jako zvýšení prestiže jména naší firmy.

Ostraha osob a majetku

široké spektrum těchto služeb je určeno klientům, kteří chtějí v co nejvyšší kvalitě omezit bezpečnostní rizika, ohrožující jejich majetek. Poskytujeme také fyzickou ostrahu klientům, kteří se dostali do složité životní či obchodní situace, jenž ohrožuje jejich existenční potřeby.

A nakonec to nejlepší!

Veškeré naše služby poskytujeme NONSTOP - 24 hodin denně!

Aktualizováno dne:23.08.2008

Home

O nás

BlueLine

Odlétáme

Parkoviště

Oni systém

On-line rezervace

Kde nás najít?

Kontakty